E-post om Synnfjellstugua

Synnfjell Hytteeierforening

|

E-post med vedlegg ble sendt medlemmene i dag:

Til alle medlemmer av Synnfjell Hytteeierforening.

Høstferien står for døren. Sender dere derfor som vedlegg en invitasjon til idédugnad om den planlagte SYNNFJELLSTUGUA.

Vår forening har i samarbeid med Synnfjelløypene tatt initiativ for at dette kan være et viktig innspill for at en realisering av prosjektet kan virkeliggjøres.

Synnfjelløypene har på sin side invitert grunneierne til den felles idédugnad.

Møtet holdes i Synnfjellavvoen lørdag 8. oktober kl. 1400-1600.

Med hilsen på vegne av styret

Tor Hermansen

Synnfjell Fallback2
Ekstraordinaært årsmøte ble avholdt 29. august.Protokoll fra årsmøtet kan lastes ned/åpnes ved å klikke på lenken under:   Protokoll ekstraordinært årsmøte SHF 2023-08-29 signert Synnfjell maskin er ny leverandør for løypekjøring.Her...
Synnfjell Fallback2
Teamslenke til møtet er sendt ut til betalende medlemmer 23.08. Dersom du er medlem og ikke har mottatt denne – ta kontakt med Styret på post@synnfjellhytteeierforening.no Status fra styrets arbeid...
Skjermbilde-2023-05-05-kl.-10.36.18-1
Trippelen består av turorientering, sykling og «Synnfjellmila» (løp). Det vil bli medalje og premieutdeling i oktober for alle som har  fullført trippelen. Ulik vanskelighetsgrad etter alder og eget ønske –...