Velkommen

Synnfjell Hytteeierforening vil være en viktig faktor til positiv utvikling av Synnfjell Øst – vår felles naturperle!
 
Synnfjell er kjent for sitt flotte løypenett som gir oss mange gode skiopplevelser.
Synnfjell hytteeierforening jobber for en bærekraftig økonomi for å opprettholde det løypenettet vi har.  Hytteeierne står for hoveddelen av finansieringen av løypekjøringen. Som medlem gir du ditt bidrag!
 
Løypekjøringen utføres av Synnfjelløypene. Informasjon om løypekjøring finner du på deres facebookside og status på når løyper er kjørt er i appen Skisporet.
 
Synnfjell Hytteeierforening representerer hytteeiere i området Synnfjell ØST fra Nysetra i syd til Oppsjøen i nord i Nordre Land kommune.
 
Foreningens formål er å verne om og fremme medlemmenes interesser knyttet til hytteeiendommene ved å:
  • tale vår sak i felles anliggender overfor så vel private kontraktsparter som statlige, fylkeskommunale og kommunale myndigheter.
  • holde seg orientert om utviklingen av den kommunale hyttepolitikken og informere medlemmene om dette, og være høringsinstans i saker som berører hytteområdet.
 
Du finner også info på vår facebookside:  https://www.facebook.com/Synnfjellhytteeierforening/

Sponsorer

Note: Carousel will only load on frontend.
Synnfjell Fallback2
Vi er i gang med sesongen med et godt snøfall i begynnelsen av november. Tidligløypen fra Spåtind fjellstue har flotte løyper! Medlemskontingent og løypeavgift er sendt ut med forfall 15. november. Takk til alle 337 som har betalt innen fristen! Vi sender ut påminnelse til dere som ennå ikke har betalt. Det er også gledelig med 13 nye medlemmer!  Hele...
Synnfjell Fallback2
Faktura er sendt ut 1. november til medlemmer i Synnfjell hytteeierforening.Har du ikke fått faktura fra oss, vil vi oppfordre deg til å bidra til løypekjøring ved å bli medlem.Hytteeireforeningens viktigste oppgave er å sikre økonomi for løypekjøring. Løypeavgiften vedtatt påårsmøtet er på 2.500 og inkluderer medlemskap. Hele avgiften går til til løypekjøring.Du kan også gi et enkeltbidrag på Vipps...
Synnfjell Fallback2
Vi er i gang med sesongen med et godt snøfall i begynnelsen av november. Tidligløypen fra Spåtind fjellstue har flotte løyper! Medlemskontingent og løypeavgift er sendt ut med forfall 15....
Synnfjell Fallback2
Faktura er sendt ut 1. november til medlemmer i Synnfjell hytteeierforening.Har du ikke fått faktura fra oss, vil vi oppfordre deg til å bidra til løypekjøring ved å bli medlem.Hytteeireforeningens...
Synnfjell Fallback2
Synnfjell hytteeierforening arrangerer dugnad lørdag  7. oktober. Oppmøte på Synnfjellporten 14.30. Rydding av løypetraseene er viktig forberedelse for et godt løypenett til vinteren.Vi ryddet en del av Krøkhølrunden, samt Strangsætra...
Synnfjell Fallback2
Synnfjell hytteeierforening arrangerer dugnad lørdag  30. september og lørdag 7. oktober. Oppmøte på Synnfjellporten 14.30 begge dager. Vi satser på godt oppmøte, og ber alle ta med seg nødvendig utstyr...
Synnfjell Fallback2
Ekstraordinaært årsmøte ble avholdt 29. august.Protokoll fra årsmøtet kan lastes ned/åpnes ved å klikke på lenken under:   Protokoll ekstraordinært årsmøte SHF 2023-08-29 signert Synnfjell maskin er ny leverandør for løypekjøring.Her...
Synnfjell Fallback2
Synnfjell hytteeierforening arrangerer dugnad lørdag  7. oktober. Oppmøte på Synnfjellporten 14.30. Rydding av løypetraseene er viktig forberedelse for et godt løypenett til vinteren.Vi ryddet en del av Krøkhølrunden, samt Strangsætra...
Synnfjell Fallback2
Synnfjell hytteeierforening arrangerer dugnad lørdag  30. september og lørdag 7. oktober. Oppmøte på Synnfjellporten 14.30 begge dager. Vi satser på godt oppmøte, og ber alle ta med seg nødvendig utstyr...
Synnfjell Fallback2
Ekstraordinaært årsmøte ble avholdt 29. august.Protokoll fra årsmøtet kan lastes ned/åpnes ved å klikke på lenken under:   Protokoll ekstraordinært årsmøte SHF 2023-08-29 signert Synnfjell maskin er ny leverandør for løypekjøring.Her...

STØTT OSS MED DIN GRASROTANDEL!

Bli grasrotgiver i dag! Du kan bli grasrotgiver i alle Norsk Tippings kanaler eller ved å sende SMS «Grasrotandelen 996993094» til 60000

SJUSJØEN Værvarsel

Bli medlem

Få medlemsfordeler og bli en del av Synnfjellhytteeierforening i dag.