Engasjert medlem skriver godt om eiendomsskatten

Synnfjell Hytteeierforening

|

Eiendomsskatten engasjerer våre medlemmer til gangs. Kanskje ikke overraskende. Medlem Eigil Dingsør har her skrevet et viktig innlegg i debatten. Vi får håpe han ikke får rett i sine spådommer, for dersom han får det vil mange av våre medlemmer komme til å betale opp mot flere titusener av kroner i eiendomsskatt om få år – hvert år.

Synnfjell Fallback2
Hytteeierforeningen har ved flere anledninger sendt kommunen innspill på det høye kostnadsnivået på VA avgifter i Nordre Land kommune. I fremtidige planer for VA har det vært meget store investeringer....
Synnfjell Fallback2
Vi la ut informasjon om løypekjøring 11.12.23. Her kommer litt mer utfyllende informasjon. Arbeidet med nytt løypelag skrider frem og lørdag 17. februar hadde vi stiftelsesmøte av Synnfjellløypelag. Det vil bli...