Hyggelig tilbakemelding fra medlem

Synnfjell Hytteeierforening

|

Vi har fått en hyggelig tilbakemelding fra et av våre medlemmer:


Leser om asfalt og fart. Imponerende aktivitetsnivå og gjennomføringskraft hos styrelederen vår. Og med humor! Godt jobba, Hermansen.

Vennlig hilsen fra Vesleslåtte syd, v/Britt og Trond Hjerpseth.

Synnfjell Fallback2
Synnfjell hytteeierforening arrangerer dugnad lørdag  30. september og lørdag 7. oktober. Oppmøte på Synnfjellporten 14.30 begge dager. Vi satser på godt oppmøte, og ber alle ta med seg nødvendig utstyr...
Synnfjell Fallback2
Ekstraordinaært årsmøte ble avholdt 29. august.Protokoll fra årsmøtet kan lastes ned/åpnes ved å klikke på lenken under:   Protokoll ekstraordinært årsmøte SHF 2023-08-29 signert Synnfjell maskin er ny leverandør for løypekjøring.Her...
Synnfjell Fallback2
Teamslenke til møtet er sendt ut til betalende medlemmer 23.08. Dersom du er medlem og ikke har mottatt denne – ta kontakt med Styret på post@synnfjellhytteeierforening.no Status fra styrets arbeid...