MEGET VIKTIG INFORMASJON

Synnfjell Hytteeierforening

|

Vi har i dag sendt ut viktig  informasjon om vann – og avløpsgebyrer i fjellet. Dette er sendt pr e-post til alle våre medlemmer.

Gi oss et hint om du ikke har mottatt e-posten, til post@synnfjellhytteeierforening.no

Husk å sjekke søppelposten i innboksen din også dersom du ikke mottar e-post fra oss.

Synnfjell Fallback2
Vi er i gang med sesongen med et godt snøfall i begynnelsen av november. Tidligløypen fra Spåtind fjellstue har flotte løyper! Medlemskontingent og løypeavgift er sendt ut med forfall 15....
Synnfjell Fallback2
Faktura er sendt ut 1. november til medlemmer i Synnfjell hytteeierforening.Har du ikke fått faktura fra oss, vil vi oppfordre deg til å bidra til løypekjøring ved å bli medlem.Hytteeireforeningens...
Synnfjell Fallback2
Synnfjell hytteeierforening arrangerer dugnad lørdag  7. oktober. Oppmøte på Synnfjellporten 14.30. Rydding av løypetraseene er viktig forberedelse for et godt løypenett til vinteren.Vi ryddet en del av Krøkhølrunden, samt Strangsætra...