Møtet 28. juli i Synnfjellavvoen

Synnfjell Hytteeierforening

|

Informasjonen om det viktige møtet vedrørende arbeidet med å få etablert større sikkerhet i å få gode skispor hvert år fremover, var formulert slik at noe kunne bli missforstått. Vi mener at det nevnte møtet vil være best som et lukket møte. Det betyr at det bare er de som er invitert som har tilgang. Vi beklager at det har oppstått missforståelser om dette.
Vi vil selvsagt holde våre medlemmer orientert om utviklingen. Om noen ønsker å komme med kommentarer, er man selvsagt velkommen til det, og vi setter pris på om eventuelle kommentarer kan legges ut som sak på hjemmesiden.
Flere har allerede uttrykt at hovedårsaken til å kjøpe hytte i vårt område var de gode skimulighetene.
Hva skjer om kvaliteten reduseres?

Synnfjell Fallback2
Vi er i gang med sesongen med et godt snøfall i begynnelsen av november. Tidligløypen fra Spåtind fjellstue har flotte løyper! Medlemskontingent og løypeavgift er sendt ut med forfall 15....
Synnfjell Fallback2
Faktura er sendt ut 1. november til medlemmer i Synnfjell hytteeierforening.Har du ikke fått faktura fra oss, vil vi oppfordre deg til å bidra til løypekjøring ved å bli medlem.Hytteeireforeningens...
Synnfjell Fallback2
Synnfjell hytteeierforening arrangerer dugnad lørdag  7. oktober. Oppmøte på Synnfjellporten 14.30. Rydding av løypetraseene er viktig forberedelse for et godt løypenett til vinteren.Vi ryddet en del av Krøkhølrunden, samt Strangsætra...