Møtet 28. juli i Synnfjellavvoen

Synnfjell Hytteeierforening

|

Informasjonen om det viktige møtet vedrørende arbeidet med å få etablert større sikkerhet i å få gode skispor hvert år fremover, var formulert slik at noe kunne bli missforstått. Vi mener at det nevnte møtet vil være best som et lukket møte. Det betyr at det bare er de som er invitert som har tilgang. Vi beklager at det har oppstått missforståelser om dette.
Vi vil selvsagt holde våre medlemmer orientert om utviklingen. Om noen ønsker å komme med kommentarer, er man selvsagt velkommen til det, og vi setter pris på om eventuelle kommentarer kan legges ut som sak på hjemmesiden.
Flere har allerede uttrykt at hovedårsaken til å kjøpe hytte i vårt område var de gode skimulighetene.
Hva skjer om kvaliteten reduseres?

5E465724-65C7-4C67-B6FF-72CFB8EC9B38_1_201_a
Dato: Skjærtorsdag 6. april 2023  Tidspunkt: kl 1000 (Møt i god tid for registrering)  Sted: Synnfjellporten 
IMG_0921
Vil du gjøre en innsats i styret for hytteeierforeningen? Det velges styre på årsmøtet 6. april. Valgkomitéen vil gjerne ha kontakt med deg hvis du er interessert i å gjøre...
IMG_0848
Dato: Skjærtorsdag 6. april 2023  Tidspunkt: kl 1000 (Møt i god tid for registrering)  Sted: Synnfjellporten  Saker: Åpning av møtet  Dagsorden for årsmøtet ifølge vedtektene:  1. Styrets årsberetning  2. Styrets...