Oppfordring til hundeeierene

Synnfjell Hytteeierforening

|

Etter innspill fra en av våre medlemmer minner vi om å ta med seg de svarte posene med hundemøkk hjem. Sist helg ble det observert 3 poser plassert fint i brøytekanten ved lavvoen, og som vårt medlem skriver hører ikke denne plasten hjemme i naturen. Dersom du setter poser «på vent» under skituren blir både folk og natur veldig glad om du husker på å ta de med deg etterpå.

Hytteeierforeningen ønsker to- og firbeinte en fortsatt fin vinter!   

Synnfjell Fallback2
Hytteeierforeningen har ved flere anledninger sendt kommunen innspill på det høye kostnadsnivået på VA avgifter i Nordre Land kommune. I fremtidige planer for VA har det vært meget store investeringer....
Synnfjell Fallback2
Vi la ut informasjon om løypekjøring 11.12.23. Her kommer litt mer utfyllende informasjon. Arbeidet med nytt løypelag skrider frem og lørdag 17. februar hadde vi stiftelsesmøte av Synnfjellløypelag. Det vil bli...