Aftenposten: Ett lyspunkt i dystre hotelltall

Synnfjell Hytteeierforening

|

I går kunne vi lese vedlagt artikkel i Aftenposten.

Vi ønsker fortsatt Maj Elin og Fredrik lykke til. Håper virkelig de lykkes, tydeligvis i motsetning til mange andre.

Som de fleste forstår har Foreningen meget god kontakt med Hotellet, og vi forsøker å hjelpe til så godt vi kan. Jo flere som lykkes i vårt område, jo bedre tror vi våre medlemmer får det. Det gjelder å dra i omtrent samme retning, mot gode mål.

5E465724-65C7-4C67-B6FF-72CFB8EC9B38_1_201_a
Dato: Skjærtorsdag 6. april 2023  Tidspunkt: kl 1000 (Møt i god tid for registrering)  Sted: Synnfjellporten 
IMG_0921
Vil du gjøre en innsats i styret for hytteeierforeningen? Det velges styre på årsmøtet 6. april. Valgkomitéen vil gjerne ha kontakt med deg hvis du er interessert i å gjøre...
IMG_0848
Dato: Skjærtorsdag 6. april 2023  Tidspunkt: kl 1000 (Møt i god tid for registrering)  Sted: Synnfjellporten  Saker: Åpning av møtet  Dagsorden for årsmøtet ifølge vedtektene:  1. Styrets årsberetning  2. Styrets...