Aftenposten: Ett lyspunkt i dystre hotelltall

Synnfjell Hytteeierforening

|

I går kunne vi lese vedlagt artikkel i Aftenposten.

Vi ønsker fortsatt Maj Elin og Fredrik lykke til. Håper virkelig de lykkes, tydeligvis i motsetning til mange andre.

Som de fleste forstår har Foreningen meget god kontakt med Hotellet, og vi forsøker å hjelpe til så godt vi kan. Jo flere som lykkes i vårt område, jo bedre tror vi våre medlemmer får det. Det gjelder å dra i omtrent samme retning, mot gode mål.

Synnfjell Fallback2
Se vedlagt referat fra årsmøtet 28. mars 2024 på Spåtind fjellhotel
Synnfjell Fallback2
Vi har nå hatt møte i løypelaget og med Synnfjell maskin. Status på økonomi er at budsjettet for løypekjøring på 1,5 MNOK er brukt opp med kjøringen vi har hatt...
Synnfjell Fallback2
Hytteeierforeningen har ved flere anledninger sendt kommunen innspill på det høye kostnadsnivået på VA avgifter i Nordre Land kommune. I fremtidige planer for VA har det vært meget store investeringer....