Aftenposten: Ett lyspunkt i dystre hotelltall

Synnfjell Hytteeierforening

|

I går kunne vi lese vedlagt artikkel i Aftenposten.

Vi ønsker fortsatt Maj Elin og Fredrik lykke til. Håper virkelig de lykkes, tydeligvis i motsetning til mange andre.

Som de fleste forstår har Foreningen meget god kontakt med Hotellet, og vi forsøker å hjelpe til så godt vi kan. Jo flere som lykkes i vårt område, jo bedre tror vi våre medlemmer får det. Det gjelder å dra i omtrent samme retning, mot gode mål.

Synnfjell Fallback2
Synnfjell hytteeierforening arrangerer dugnad lørdag  30. september og lørdag 7. oktober. Oppmøte på Synnfjellporten 14.30 begge dager. Vi satser på godt oppmøte, og ber alle ta med seg nødvendig utstyr...
Synnfjell Fallback2
Ekstraordinaært årsmøte ble avholdt 29. august.Protokoll fra årsmøtet kan lastes ned/åpnes ved å klikke på lenken under:   Protokoll ekstraordinært årsmøte SHF 2023-08-29 signert Synnfjell maskin er ny leverandør for løypekjøring.Her...
Synnfjell Fallback2
Teamslenke til møtet er sendt ut til betalende medlemmer 23.08. Dersom du er medlem og ikke har mottatt denne – ta kontakt med Styret på post@synnfjellhytteeierforening.no Status fra styrets arbeid...