Hipp hurra for Krokhøldagen!

Synnfjell Hytteeierforening

|

Hei

Det har ikke vært noe å lese på foreningens side om hvordan det var på Krokhøldagen lørdag 26. juli 2014.

Jeg vil derfor benytte anledningen til å skryte av dem som stiller opp
med arrangementet. De bruker mye av sin tid til å rigge, ordne sykkelløp
( med flotte premier) og fest om kvelden. Det betyr mye for alle oss
andre at det blir slike «møteplasser» i fjellet.

All ære til de som fortsatt står på for at vi andre kan delta på slike opplevelser.

Takk for innsatsen.

Mvh Gro

Synnfjell Fallback2
Synnfjell hytteeierforening arrangerer dugnad lørdag  30. september og lørdag 7. oktober. Oppmøte på Synnfjellporten 14.30 begge dager. Vi satser på godt oppmøte, og ber alle ta med seg nødvendig utstyr...
Synnfjell Fallback2
Ekstraordinaært årsmøte ble avholdt 29. august.Protokoll fra årsmøtet kan lastes ned/åpnes ved å klikke på lenken under:   Protokoll ekstraordinært årsmøte SHF 2023-08-29 signert Synnfjell maskin er ny leverandør for løypekjøring.Her...
Synnfjell Fallback2
Teamslenke til møtet er sendt ut til betalende medlemmer 23.08. Dersom du er medlem og ikke har mottatt denne – ta kontakt med Styret på post@synnfjellhytteeierforening.no Status fra styrets arbeid...