Ordføreren kommer til vårt årsmøte

Synnfjell Hytteeierforening

|

Etter at årsmøtet vårt er avsluttet vil ordfører Liv Solveig Alfstad komme og orientere om hva kommunen jobber med mht hytter og hytteutvikling i fjellet. Hun forteller oss at hun gjerne tilpasser det hun kan snakke om etter ønske fra hytteeierne, og nevner adresseprosjekt, skiløyper, kommunedelplaner/reguleringsplaner/fellestiltak, eiendomsskatt, hytteprosjekt osv.

Det er også mulig at hun tar med seg flere viktige ressurspersoner fra Kommunen som kan være med å besvare spørsmål fra hytteeierne.

Vi kommer til å åpne for at andre enn medlemmer i vår forening får tilgang til møtet med Ordføreren.

Vi har fått inntrykk av at Kommunen ønsker god og tett dialog med hytteeierne, og det synes vi er svært positivt.

Velkommen til et spennende møte!

Synnfjell Fallback2
Synnfjell hytteeierforening arrangerer dugnad lørdag  30. september og lørdag 7. oktober. Oppmøte på Synnfjellporten 14.30 begge dager. Vi satser på godt oppmøte, og ber alle ta med seg nødvendig utstyr...
Synnfjell Fallback2
Ekstraordinaært årsmøte ble avholdt 29. august.Protokoll fra årsmøtet kan lastes ned/åpnes ved å klikke på lenken under:   Protokoll ekstraordinært årsmøte SHF 2023-08-29 signert Synnfjell maskin er ny leverandør for løypekjøring.Her...
Synnfjell Fallback2
Teamslenke til møtet er sendt ut til betalende medlemmer 23.08. Dersom du er medlem og ikke har mottatt denne – ta kontakt med Styret på post@synnfjellhytteeierforening.no Status fra styrets arbeid...